Δεν είναι ένας... καλός μήνας
![Εικόνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpSh-K4bi6LJaJlvM8GuXTqsr18bq1Qzu-eIYOJGWr5Q6P8kIr6dOdg5hzsXYP4052stCZyDob8f4-zuyFaNXvZOol38KUQhCDT_DzBN0IQ-LE90iKg8A-YIuaqcQegVA1_P7nrSPZ-TccvAK6ileJwFvDlejL09Jtt0julOJCLSguNqLIjq8AVL8rVq_e/s16000/may.jpg)
Ο Μάιος του 2024 δεν είναι και ο... καλύτερος μήνας αν είσαι (είμαι) φίλος της ΑΕΚ. Τί είδαμε τον τελευταίο μήνα της άνοιξης; Την ΑΕΚ να χάνει το πρωτάθλημα (αυτοκτονώντας), τον ΠΑΟΚ να το κατακτά, τον Παναθηναϊκό να κερδίζει το κύπελλο (και να "σώζει" -υπό μία έννοια- την χρονιά) και τον Ολυμπιακό να κατακτά Ευρωπαϊκό τρόπαιο (UEFA Europa Conference League) και μάλιστα στο γήπεδό σου! "Πέφτει"... κομματάκι βαρύ, δεν νομίζετε; Να βλέπεις όλους τους βασικούς ανταγωνιστές σου (από το αποκαλούμενο big-4) να κερδίζουν κάτι και εσύ όχι. Όπως συνηθίζω να λέω, συνεχίζουμε...